Öğrenme Psikolojisi / Human Learning pdf oku indir

Öğrenme Psikolojisi / Human Learning pdf oku indir

Genelde canlıların, özelde ise insanoğlunun nasıl öğrendiğine dair araştırma sonuçları her geçen gün önümüze heyecan verici bilgiler ve bulgular sunmaktadır. Bu araştırma sonuçları öğrenmede yeni stratejiler geliştirilmesinde öncülük etmektedir. “Öğrenme Psikolojisi” adlı bu kitap, alandaki en temel ve güncel araştırma bulgularını da kapsayarak eğitim, edebiyat ve tıp fakülteleri gibi değişik alanların birçok programında lisans ve lisansüstü düzeyde kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.

Okuyucu merkezli olarak hazırlanan bu kitap, tüm yaşlardaki öğrenicilerin bilgi ve becerileri nasıl edindiklerini ve öğrenme sürecinde etkili olabilen inanç, motivasyon, tutum ve tavır gibi faktörleri kapsamaktadır.

Öğrenme konusunda bilgi sahibi olmak isteyen okuyucunun, temel bir psikoloji bilgisine sahip olması ön koşulu yoktur. Kitapta öğrenme kuramlarının tarihsel temellerinden başlayarak güncel öğrenme yaklaşımlarına rahatlıkla geçiş yapılabilir. Alandaki bir profesör, öğrenme ile ilgili en son araştırma bulgularına bu kitapta ulaşabilirken; üniversite eğitimine yeni başlamış bir öğrenci de öğrenme ile ilgili en temel konulara rahatlıkla erişebilir.
 

Öğrenme Psikolojisi / Human Learning isimli 568 sayfadan oluşan kitap ; Jeanne Ellis Ormrod tarafından kaleme alınmıştır. NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 19.12.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Öğrenme Psikolojisi / Human Learning isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Hasan Ali Yücel ve Türk Aydınlanması pdf oku indir başlıklı makalemizde Hasan Ali Yücel ve Türk Aydınlanması indir, Hasan Ali Yücel ve Türk Aydınlanması oku ve Hasan Ali Yücel ve Türk Aydınlanması pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öğrenme Psikolojisi / Human Learning pdf oku indir - Yandex indir