Şanzelize Düğün Salonu pdf oku indir

Şanzelize Düğün Salonu pdf oku indir

Tarık Tufan bir arafta, bir tereddüt anında, büyük bir aşk hikâyesi anlatıyor.
 
Aşkta savrulan bir adamı, şeyh babasının vefatından sonra üç dervişin ziyaret etmesiyle başlar hikâye… Ardından, kaçırılmış bir gelin, parayla sohbet satın alan yaşlı bir adam, sıra dışı bir iş teklifi ve derin bir aşk uğruna feda edilenler katılır bu tuhaf karnavala.
 
“Aşk bize kefil oluyor bir yerde. Kalan borcumuzu temizliyor. Borç dediğim, hayata olan borcumuz; iyi insanlara, deftere yazan bakkallara, az isteyince de çok veren lokantacılara, yaptığı yemekten bir kap da sana getiren komşu kadınlara olan borcumuz. Kalan son canımızı kendi elimizle almamıza mâni oluyor. Tesellimiz oluyor.”
 

Şanzelize Düğün Salonu isimli 276 sayfadan oluşan kitap ; Tarık Tufan tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN KİTAP yayınevinin 17.05.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Şanzelize Düğün Salonu isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Türkçede Söz Dizimi pdf oku indir başlıklı makalemizde Türkçede Söz Dizimi indir, Türkçede Söz Dizimi oku ve Türkçede Söz Dizimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şanzelize Düğün Salonu pdf oku indir - Yandex indir