Denemek pdf oku indir

Denemek pdf oku indir

Bu hikâye hayatının bir noktasında kendisini acemi gibi hisseden, şüpheleri olan ya da yeterince iyi olmadıkları konusunda kaygılanan herkes içindir.  Bu hikâye yeni bir şeyler denemenin acısını tecrübe edip bu deneyimin umduğu gibi sonuçlanmadığını görenler içindir. Yani, birçok yönden, bu hikâye her birimiz için. Çünkü hayatımızın bazı noktalarında, hepimiz başarısız olacağız.
Başarısızlık umut kırıcı olabilir ve hatta kalp kırıcı ama hikâye burada sona ermez. Çünkü başarısızlık birçok şey vaat eder. Öğrenmede, büyümede ve daha iyiye gitmede çok gerekli bir adımdır başarısızlık. Bir şeyi ne kadar çok istediğimizi bize gösterir ve o isteğimizi başarmak için ne kadar istekli olduğumuzu. Cesur olmak için, yürekli olmak için ve tekrar tekrar denemek için bize meydan okur.
Ve evet, kendini sorgulayacağın zamanlar olacak. Belki pes etmek isteyeceksin. Ama inanırsan harika işler başarabilirsin.
 

Denemek isimli 44 sayfadan oluşan kitap ; Kobi Yamada tarafından kaleme alınmıştır. NAR ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 25.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Denemek isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Haşırt Dı Bilekbord pdf oku indir başlıklı makalemizde Haşırt Dı Bilekbord indir, Haşırt Dı Bilekbord oku ve Haşırt Dı Bilekbord pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Denemek pdf oku indir - Yandex indir