Tarih (Ciltsiz) pdf oku indir

Tarih (Ciltsiz) pdf oku indir

Kitabın tek kaynağı, yer yer alıntılar yapmış olduğu Homeros dışında, yalnız kendisi. Başvurabileceği yazılı bir şey yok. “Tarih’in babası” olduğunu da bilmiyor. Günümüz arkeologlarının, kitabın bazı satırlarını gülümseyerek okuyacaklarını da bilmiyor. Sade, gösterişsiz bir anlatım. Şiirsel sayılabilecek, özgün bir dil. Kimi yorumlarındaki saf ve masum yaklaşımlar örtülü bir mizah izlenimi veriyor.

Son dir değinme: Bu kitap Roma öncesi Anadolusunda yer alan bir ilk’tir. Ondan ikiyüz yıl kadar önce bilimi göyküsünden, Tanrılar katında yeryüzüne indirmiş olan Thales de bir ilk’di. İkisinin de Anadolulu olmaları bir rastlantı olmasa gerek diye düşünüyoruz.
 

Tarih (Ciltsiz) isimli 832 sayfadan oluşan kitap ; Herodot (Herodotos) tarafından kaleme alınmıştır. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 03.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Tarih (Ciltsiz) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Türklerin Tarihi Pasifik’ten Akdeniz’e 2000 Yıl pdf oku indir başlıklı makalemizde Türklerin Tarihi Pasifik’ten Akdeniz’e 2000 Yıl indir, Türklerin Tarihi Pasifik’ten Akdeniz’e 2000 Yıl oku ve Türklerin Tarihi Pasifik’ten Akdeniz’e 2000 Yıl pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tarih (Ciltsiz) pdf oku indir - Yandex indir