Haşırt Dı Bilekbord pdf oku indir

Haşırt Dı Bilekbord pdf oku indir

“Zafer Abimin bu yazılarını okurken gerçekten çok güldüm. Mal güzel. Müthiş bir zamanlama ile yazılmış performanslar gibiler. Bazen bu performanslara canlı tanıklık da ettim, çok şanslıyım. Hem esnek hem beton gibi sağlam öyküler. Peki, hiç düşündünüz mü nedir bunun sebebi? Ben düşündüm.

İyi şeyleri ancak iyi çocuklar yapar.

Zafer Abim de hiç yaşlanmayan o iyi çocuklardandır.”
Cem Yılmaz

Zafer Algöz; Kemal Sunal’dan Sadri Alışık’a, Öztürk Serengil’den Fatma Girik’e, Erkan Can’dan Cem Yılmaz’a pek çok sanatçıyla setlerde, sahnede ve dost meclislerinde yaşadıklarını anlatıyor. Haşırt Dı Bilekbord güldürüyor, hüzünlendiriyor ve sanat dünyasının önemli isimlerini daha yakından tanıma fırsatı sağlıyor.

Usta bir oyuncunun tanıklıklarıyla sese ve zamana soluk veren öyküler…
 
 

Haşırt Dı Bilekbord isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Zafer Algöz tarafından kaleme alınmıştır. İNKILAP KİTABEVİ yayınevinin 01.03.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Haşırt Dı Bilekbord isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Soneler (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Soneler (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Soneler (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Soneler (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Haşırt Dı Bilekbord pdf oku indir - Yandex indir