Cennetin Dibi pdf oku indir

Cennetin Dibi pdf oku indir

Cehenneme Övgü’de”bu dünya”yı sorgulayan Gündüz Vassaf ikinci kitabında “cennet”e, hem de cennetin ta dibine el atıyor. Mizahla bilimkurgunun, düzyazıyla bilimsel makale üslûbunun harmanlandığı kitapta, ‘yanlışla doğru’, ‘yalanla dolan’ sırt sırta duruyor. Bu kitapta Freud’un kuramlarının hayata geçirildiği Amsterdam genelevlerinde dolaşabilir, hükümet kiralayabilirsiniz; hatta 100 dolara bir Amerikan şirketi bile satın alabilir, isterseniz yeni yaşam biçimlerinin hayata geçirildiği özgür kolonilerde yaşayabilirsiniz. Gündüz Vassaf, düşgücünün sınırlarını zorladığı Cennetin Dibi’nde, “gelecekte yolculuğa” davet ediyor bizi.
“Gündüz Vassaf düşgücünün avukatı, düzyazımızın en özgür ruhlu kalemi..”
 

Cennetin Dibi isimli 251 sayfadan oluşan kitap ; Gündüz Vassaf tarafından kaleme alınmıştır. İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 01.11.2015 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Cennetin Dibi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Casus pdf oku indir başlıklı makalemizde Casus indir, Casus oku ve Casus pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cennetin Dibi pdf oku indir - Yandex indir