2. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De! pdf oku indir

2. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De! pdf oku indir

Ali Perşembe, uluslararası finans piyasalarında ilk pozisyonunu aldığı 1980 yılından bu yana, vadeli borsalardan hisse senetlerine, döviz piyasalarından opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan 22 yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım Sen De’yi anlattı. Dört kitaptan oluşan bu kitap dizisi, teknik analizin bir kristal küre olarak görüldüğü, risk yönetimi öğelerinin inşa edilmediği, yatırımcılara has davranış biçimlerinin yontulmadığı ve tüm yatırım sürecinin en ince ayrıntılarına kadar önceden planlanarak disiplinli ve sistematik bir yaklaşım geliştirilmediği müddetçe işlemeyeceğinin bir manifestosu. İkinci kitap, birincinin bıraktığı yerden başlayıp orada temeli oluşturulan yatırım stratejilerinin parçalarını yapıştırarak farklı uygulamalarla pekiştiriyor ve oyun plânının risk yönetimi öğelerini yerleştiriyor. Alternatif stop koyma tekniklerini, kâğıt kârları kilitlemek ve kârda mümkün olduğu kadar çok oturmak amacıyla kullanılan iz süren stopları, grafik formasyonlarını ve pratik uygulamaları ele alıyor. Bunu yaparken de tablo ve grafik gibi bolca görsel öğe kullanılıyor. Bu serinin asıl amacı okuyucuyu “kendi kendine yeterli” bir yatırımcı haline getirmek. Bunu yaparken de üç hayati unsuru ilke edinmek; Basitlik, Pratiklik ve Mantık. Bu seride köşeyi çabuk döndürecek büyülü formüller yok. Mantığımıza sığdıramayacağımız esrarengiz uygulamalar da yok. Falcılık da yok. Bu seride bulabileceğiniz tek hazine, yatırım hayatınızda istikrarlı bir şekilde başarılı olmak için gereken silahları kendi cephanenizden nasıl sağlayabileceğinizin yolları.
 

2. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De! isimli 230 sayfadan oluşan kitap ; Ali Perşembe tarafından kaleme alınmıştır. SCALA YAYINCILIK yayınevinin 25.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. 2. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De! isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Yatırım 101 pdf oku indir başlıklı makalemizde Yatırım 101 indir, Yatırım 101 oku ve Yatırım 101 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

2. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De! pdf oku indir - Yandex indir