İçinde Bir Sen 2 – Asreman (Karton Kapak) pdf oku indir

İçinde Bir Sen 2 – Asreman (Karton Kapak) pdf oku indir

İÇİNDEKİLER
8 ADET ÖZEL TASARIM TAROT KARTI
AYRAÇ
 
İstanbul yavaş yavaş buz tutmaya başlıyordu.
Boyut değiştirip artık Varta’nın pençeleri arasında olan Mahinev’i İstanbul’da aramaya devam eden kurtlar şehirden yavaşça çekildi ama şehrin buzu çözülmedi.
Yılanların nöbet tutmaya başladığı şehirde artık hiçbir şey eskisi gibi değildi.
 
Nigin Bağı’yla mühürlendiği kişinin kim olduğunu anlayan Mahinev, hafızasındaki eksik parçaları tamamlamak için bir yola çıkar. Yaşanan büyük tutulmayla beraber
Varta’nın kapısı tehlikeli varlıklara açılmıştır.
Mahinev, babaannesinin rüyalar yoluyla haber vererek gitmesini istediği o tapınakta elmas bir yılan bedeni bulur, bulduğu yılan bedeniyle bir bağlantısı olduğunu fark eder.
Efken’in yoldaşlığıyla sırları yavaşça çözmeye başlayan Mahinev’i hedef hâline getiren güçlü bir düşman kapıdadır. Tüm bunlar olurken Efken ile arasındaki ilişkinin çok öncelere dayandığını öğrenen Mahinev, açığa çıkan sırlarla beraber güçlerini yavaş yavaş keşfetmeye ve düşmanla savaşmaya başlar.
 

İçinde Bir Sen 2 – Asreman (Karton Kapak) isimli 576 sayfadan oluşan kitap ; Binnur Şafak Nigiz tarafından kaleme alınmıştır. DOKUZ YAYINLARI yayınevinin 31.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. İçinde Bir Sen 2 – Asreman (Karton Kapak) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Topkapı’dan Topkapı’ya İstanbul Gezi Yazıları 1 (1986) pdf oku indir başlıklı makalemizde Topkapı’dan Topkapı’ya İstanbul Gezi Yazıları 1 (1986) oku hakkında bilgiler verilmektedir.

İçinde Bir Sen 2 – Asreman (Karton Kapak) pdf oku indir - Yandex indir