Yeni Dünya pdf oku indir

Yeni Dünya pdf oku indir

İnsanı daha temize ve yükseğe koşmakla yükümlü tutan Sabahattin Ali, Yeni Dünya’daki hikâyelerde toplumsal gerçekliği doğu masallarının renkleriyle birleştiriyor. Öykülerinde yarattığı karakterlerle bir yandan toplumdaki zengin-fakir, aydın-köylü gibi çatışmaları kullanarak eşitsizliğin altını çiziyor, diğer yandan da “sevda” üzerine biriktirdiği derin ve nahif düşünceleri okura sunuyor. Fildişi kulelerde saklanmayı kabul etmeyen yazar, başarılı hikâye atmosferini bazen kara mizahla bazense gerçeklerin çıplak yüzüyle kurgulayarak, insanı ve hayatı sanatla öğretiyor.
 

Yeni Dünya isimli 142 sayfadan oluşan kitap ; Sabahattin Ali tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 09.02.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Yeni Dünya isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İntibah (Günümüz Türkçesiyle) pdf oku indir başlıklı makalemizde İntibah (Günümüz Türkçesiyle) indir, İntibah (Günümüz Türkçesiyle) oku ve İntibah (Günümüz Türkçesiyle) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeni Dünya pdf oku indir - Yandex indir