Arapçanın Dehlizleri pdf oku indir

Arapçanın Dehlizleri pdf oku indir

Eser, Arapçanın zenginliklerine kısmen de olsa ulaşabileceksiniz. Çünkü;
-Arapça, sahili olmayan bir okyanustur.
-Arapça dilde katre, alemde derya, gönülde umman olan bir dildir.
-Arapça, ilim yolcularının sırt çantasında taşıması gerekn kıymetli bir cevherdir. 
Kitapta, zengin kelime içeriklerine ulaşarak Arapça öğrenme yolundaki ufkunuz genişleyecek ve bu alana dair daha geniş bilgilere ulaşmış olacaksınız.
Göz yormayan tasarım ile hazırlanan eserde, Kuran-ı Kerim’deki Kelime Seçimleri yer alıyor. Arapça kelimelerin ve ifadelerin gündelik hayata yansımaları ve kullanımlarının mevcut olduğu eserde, dilin derinliklerine kelime ilişkilerine, kıyaslamalara, ifadelerin ince ve derin anlamlarına ulaşabileceksiniz.
 
 

Arapçanın Dehlizleri isimli 504 sayfadan oluşan kitap ; İbrahim Oruç tarafından kaleme alınmıştır. MUARRIB yayınevinin 13.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Arapçanın Dehlizleri isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kıyamet Öncesi Alem Bilgisi Dijital Virüs pdf oku indir başlıklı makalemizde Kıyamet Öncesi Alem Bilgisi Dijital Virüs indir, Kıyamet Öncesi Alem Bilgisi Dijital Virüs oku ve Kıyamet Öncesi Alem Bilgisi Dijital Virüs pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Arapçanın Dehlizleri pdf oku indir - Yandex indir