Gurur ve Önyargı pdf oku indir

Gurur ve Önyargı pdf oku indir

Bennet ailesinin, evlilik çağındaki beş kızlarının hayatı, Netherfield Köşkü’ne taşınan yeni kiracılar sebebiyle tamamen değişir. Genç, güzel ve zeki Elizabeth Bennet’ın tanıklık ettiği olaylar “gurur ve önyargılar”ını zamanla ortadan kaldırır.

İngiliz edebiyatının romantik kült eserlerinin sahibi Jane Austen, Gurur ve Önyargı’da zarif bir mizahla, aşkı ve erdemi konu alıyor. Aynı zamanda toplumdaki kadın imajının ve statü farklılıklarının irdelenmesi, romanı, feminist edebiyatın ilk örnekleri arasına koyuyor.
 
 

Gurur ve Önyargı isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Jane Austen tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 23.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Gurur ve Önyargı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Adınla Çağır Beni pdf oku indir başlıklı makalemizde Adınla Çağır Beni indir, Adınla Çağır Beni oku ve Adınla Çağır Beni pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gurur ve Önyargı pdf oku indir - Yandex indir