Mürebbiye (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Mürebbiye (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Paris’te sefalet dolu bir hayattan İstanbul’a uzanan hikâyesiyle Anjel, Dehri Efendi’nin desteğiyle mürebbiye olur. Dönemin çocukları için en uygun eğitim metodu olarak görülen birebir eğitim modelini uygulaması umulur genç kadının. Ancak küçük dimağların yetişme tarzı bu defa hafif meşrep bir hanımefendinin insafına kalmıştır. Hayatı boyunca servet avcılığına odaklanan, kendince şeytani zekâsının bütün imkânlarını seferber eden Anjel, Hüseyin Rahmi’nin deyimiyle temiz bir çiçek bahçesindeki baldırandan ibarettir.
 

Mürebbiye (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Hüseyin Rahmi Gürpınar tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 24.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Mürebbiye (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Erken Gelen Turnalar Sultanmurat pdf oku indir başlıklı makalemizde Erken Gelen Turnalar Sultanmurat indir, Erken Gelen Turnalar Sultanmurat oku ve Erken Gelen Turnalar Sultanmurat pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mürebbiye (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir - Yandex indir