Selçuk Şirin Okul Öncesi Kutulu Set (5 Kitap) pdf oku indir

Selçuk Şirin Okul Öncesi Kutulu Set (5 Kitap) pdf oku indir

İçindekiler;
Selçuk Şirin Okul Öncesi Seti 1 Oynadıklarım
Selçuk Şirin Okul Öncesi Seti 2 Yaptıklarım
Selçuk Şirin Okul Öncesi Seti 3 Çözdüklerim
Selçuk Şirin Okul Öncesi Seti 4 Araştırdıklarım
Selçuk Şirin Okul Öncesi Seti 5 Anladıklarım
 
Prof. Dr. Selçuk Şirin liderliğinde uzman eğitmenler tarafından hazırlanan Şirin Okul Öncesi Eğitim Seti, 5 kitaptan oluşur. Her kitap, ilköğretime hazırlık için önerilen farklı beceri alanlarını temel alır ve çocuklarımızın bu becerileri “yaparak öğrenme”lerini hedefleyen uygulamalar içerir. 36-66 aylık çocuklarımızın okul olgunluğunu destekler.
 
Çocuklarınızın okulda başarılı olmasını istiyorsanız okulun başlamasını beklemeyin!
 

Selçuk Şirin Okul Öncesi Kutulu Set (5 Kitap) isimli sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Selçuk Şirin tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN EGMONT ÇOCUK KİTAPLARI yayınevinin 20.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Selçuk Şirin Okul Öncesi Kutulu Set (5 Kitap) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Çocuk Eğitiminde Doğru Bilinen Yanlışlar pdf oku indir başlıklı makalemizde Çocuk Eğitiminde Doğru Bilinen Yanlışlar indir, Çocuk Eğitiminde Doğru Bilinen Yanlışlar oku ve Çocuk Eğitiminde Doğru Bilinen Yanlışlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Selçuk Şirin Okul Öncesi Kutulu Set (5 Kitap) pdf oku indir - Yandex indir