Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Hint Masalları, binlerce yıldır dünyanın dört bir köşesini büyülemeye ve bütün insanlara ilham vermeye devam eden kadim Hint kültürünün inceliklerini yansıtan masallardan oluşuyor. Dünyanın en eski edebî eserlerinden Kelile ve Dimne’nin doğduğu topraklara ait masalların yer aldığı bu kitapta; “Leyla ile Mecnun”, “Prens ve Fakir” gibi aşina olduğunuz anlatıların en yalın hâllerine rastlayacak, “Geveze Tosbağa” ile gülümseyecek, “Kuzucuk” masalıyla merhametin erdemli bir hayatın olmazsa olmazı sayıldığını bir kez daha hatırlayacaksınız. 
Kötülüğü temsil eden ifritlerin, bongaların bütün uğraşlarına rağmen iyiliği alt edemediği bir dünya, Hint Masalları’nda sizi bekliyor.
 
 

Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 16.07.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Casuslar ve İstihbaratçılar pdf oku indir başlıklı makalemizde Casuslar ve İstihbaratçılar indir, Casuslar ve İstihbaratçılar oku ve Casuslar ve İstihbaratçılar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir - Yandex indir