Casuslar ve İstihbaratçılar pdf oku indir

Casuslar ve İstihbaratçılar pdf oku indir

Klasik anlatımların dışına çıkan bir casusluk kitabı. Çok konuşulan, hiç anlatılmayan ve yeni ortaya çıkan casusların, istihbaratçıların sarsıcı hikayelerini okuyup aynı zamanda dönemin istihbarat bağlantılarına da şahit olmak ister misiniz?

Tarihten günümüze kadar uzanan bu derin dünyanın deşifresi sizi derinden sarsacak. Unutmayın, casusluk tarihinde her şey yazılmadı. Çoğu zaman saklandı. Biz ise bu kitapta bağlantıları birleştire birleştire çok konuşulan bu adamlar hakkındaki gerçekleri ortaya çıkaracağız.
Şahit olmaya cesaretiniz var mı?
 

Casuslar ve İstihbaratçılar isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Yusuf Kalender tarafından kaleme alınmıştır. LOPUS yayınevinin 31.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Casuslar ve İstihbaratçılar isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Karanlığın Gölgesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Karanlığın Gölgesi indir, Karanlığın Gölgesi oku ve Karanlığın Gölgesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Casuslar ve İstihbaratçılar pdf oku indir - Yandex indir