Yatırım 101 pdf oku indir

Yatırım 101 pdf oku indir

Geleceğinizi garantiye almak mı istiyorsunuz? Bunu elinizdeki tüm parayı harcayarak yapamazsınız. Ama hemen söyleyelim: Bunu para biriktirerek de yapamazsınız.  Yatırım yapmanız gerek. Yatırım, paranızın çalışıp sizin için para kazanması demektir. Böylece birikimleriniz hızla büyür. Yatırım 101 size para biriktirmekle yatırım yapmanın aynı şey olmadığını göstermekle kalmayacak, paranızı işletmenin tüm çağdaş yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacak. Benim çok param yok demeyin. Çok küçük rakamlarla yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.  Yatırım yapmak için zengin olmaya gerek yok! Ama zengin olmak için yatırım yapmaya gerek var!
 
İşte Yatırım 101’den size birkaç öneri:
• Yatırıma hemen başlayın.
• Lüks harcamalardan vazgeçin.
• Piyasaları takip edin.
• Ne kadar gençseniz o kadar çok risk alın.
 

Yatırım 101 isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; Michele Cagan tarafından kaleme alınmıştır. SAY YAYINLARI yayınevinin 19.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Yatırım 101 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Türkiye Ekonomisi pdf oku indir başlıklı makalemizde Türkiye Ekonomisi indir, Türkiye Ekonomisi oku ve Türkiye Ekonomisi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yatırım 101 pdf oku indir - Yandex indir