Atatürk’ün Kaleminden Yaratılış ve Din pdf oku indir

Atatürk’ün Kaleminden Yaratılış ve Din pdf oku indir

Atatürk’ün dinlere eleştirel bakışı en yakınları tarafından bile sansürlenip “sakıncalı alan” kabul edildi.  Oysa Atatürk’ün düşünceleri bir zamanlar tarih kitaplarından özel mektuplara, meclis konuşmalarından gazetelere hatta yabancı yazarların kitaplarına kadar her yerde yazılıyor, konuşuluyor ve biliniyordu.

 “Atatürk’ün Kaleminden Yaratılış ve Din” adını verdiğimiz çalışmamızda yaratılış, dinler, Allah, Muhammed (as) ve İslam hakkında Atatürk’ün el yazılarını, gerçek düşüncelerini bulacaksınız. Bu bağlamda laikliğin nasıl anlaşıldığı ve anlatıldığı konusunu, Atatürk’ün tanrısal bir karaktere kimler tarafından ve nasıl dönüştürüldüğü de dikkatinize sunacağız. 
Ve göreceğiz ki, ülkemizde en zor şey Atatürk’ü Atatürk’ten öğrenmektir. Kitabımızdan ilginizi çekebilecek bazı başlıklar şunlardır:
*Atatürk’ün Doğal Hali ve Sansürcülük  *Atatürk’e Göre Bilimsellik ve Bilgiye Ulaşma Yolları  *Evrenin Oluşumu ve Yaratılışın Reddi  *Atatürk ve Tanrı Kavramının İcadı  *Atatürk’e Sabetayist/Yahudi Veya Hıristiyan Diyebilir miyiz?   *Arabistanlı Zatla İşimiz Bitti  *Atatürk Kimleri Tekfir Etti  *Kur’an Mü’mini Kemalistlerin Atatürk’ü
“Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü huyları yoktur, gerçekleri gizleyen kötü huylu insanlar vardır.”
 
 

Atatürk’ün Kaleminden Yaratılış ve Din isimli 512 sayfadan oluşan kitap ; Fehmi İlkay Çeçen tarafından kaleme alınmıştır. YÜZLEŞME YAYINLARI yayınevinin 29.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Atatürk’ün Kaleminden Yaratılış ve Din isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Mustafa Kemal pdf oku indir başlıklı makalemizde Mustafa Kemal indir, Mustafa Kemal oku ve Mustafa Kemal pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Atatürk’ün Kaleminden Yaratılış ve Din pdf oku indir - Yandex indir