İslam ve İnsan/Mevlana ve Tasavvuf pdf oku indir

İslam ve İnsan/Mevlana ve Tasavvuf pdf oku indir

Türlü sefaletlerle ihtirasların parça parça böldüğü hasta bir vücudu andıran İslam dünyası, en bedbaht devirlerinden birini yaşıyor ve her İslam memleketinde ruhlar birbirinden ayrılmış, birbirlerine saldırıyorlar. Her sene yüzbinlerle ziyaretçi ile dolan Kabe’nin etrafında ruh birliği ve beraberliği meydana gelemiyor. Bunun sebebi ne siyasi, ne iktisadi, ne de esasında ilmi bir fikridir. Kalbe karşı gelen kaideleri İslam çerçevesi içinde insan ruhunun esaret zinciri yapmakla geçinenler kendilerine din adamı dedirttikçe ve halkın bunlara hörmet ve itibarı devam ettiği müddetçe İslam dünyasının içinde yüzdüğü sefaletten kurtulması imkansızdır.
 

İslam ve İnsan/Mevlana ve Tasavvuf isimli 219 sayfadan oluşan kitap ; Nurettin Topçu tarafından kaleme alınmıştır. DERGAH YAYINLARI yayınevinin 01.07.2013 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. İslam ve İnsan/Mevlana ve Tasavvuf isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan 40 Makam 40 Anlam pdf oku indir başlıklı makalemizde 40 Makam 40 Anlam indir, 40 Makam 40 Anlam oku ve 40 Makam 40 Anlam pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İslam ve İnsan/Mevlana ve Tasavvuf pdf oku indir - Yandex indir