Arka Sıradaki Çocuk pdf oku indir

Arka Sıradaki Çocuk pdf oku indir

Sınıfımızdaki arka sıralardan biri boştu. Şimdi orada yeni bir çocuk oturuyor. Adı Ahmet, dokuz yaşında (benim gibi) ama biraz tuhaf biri. Hiç konuşmuyor, hiç gülmüyor, limonlu şekerleme bile sevmiyor (oysa ben bayılırım!). Onunla ilgili gerçekleri sonradan öğrendim: Ahmet hiç de tuhaf bir çocuk değilmiş. O bir mülteciymiş, savaştan kaçmış. Gerçek bir savaştan. Bombaların ve kötü insanların olduğu bir savaştan. En iyi arkadaşlarımla ona yardım etmeye karar verdik ve bir plan yaptık. Hem de harika bir plan!
 

Arka Sıradaki Çocuk isimli 276 sayfadan oluşan kitap ; Onjalı Q. Rauf tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN EGMONT ÇOCUK KİTAPLARI yayınevinin 10.06.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Arka Sıradaki Çocuk isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Evvelotel - Saklı pdf oku indir başlıklı makalemizde Evvelotel - Saklı indir, Evvelotel - Saklı oku ve Evvelotel - Saklı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Arka Sıradaki Çocuk pdf oku indir - Yandex indir