Türkiye’nin Bütün Ağaçları ve Çalıları pdf oku indir

Türkiye’nin Bütün Ağaçları ve Çalıları pdf oku indir

Ağaç ve çalı türlerinden oluşan odunsu bitkiler sadece ormanların değil, yaşadığımız kentlerdeki yeşil alanların da hemen hemen tamamını oluşturur. Dendroloji’nin (Ağaçbilim) çalışma konusu olan ve hepimizin sıklıkla karşılaştığı farklı boylar, renkler ve şekillerdeki bu odunsu bitkiler her doğasever için merak uyandırıcıdır.
Komşumuz kadar yakın olan odunsu bitkilerin adlarına, türlerine ve nerelerde bulunduklarına ilişkin bilgileri bulacağınız; onları tanımanızı kolaylaştıran anahtarların olduğu; renkli fotoğraflarla görselleştirilmiş  813 tür ile şimdiye kadar bu alanda yapılmış en kapsamlı çalışma niteliğinde olan bu kitap, TEMA Vakfı Kurucu Onursal Başkanı Sayın Hayrettin Karaca’nın “Bilgi paylaştıkça çoğalır” felsefesinden hareketle meraklı doğaseverlerin hizmetine sunuluyor.
 

Türkiye’nin Bütün Ağaçları ve Çalıları isimli 1366 sayfadan oluşan kitap ; tarafından kaleme alınmıştır. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 31.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Türkiye’nin Bütün Ağaçları ve Çalıları isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Türkiye’nin Bütün Ağaçları ve Çalıları pdf oku indir - Yandex indir