Evvelotel – Saklı pdf oku indir

Evvelotel – Saklı pdf oku indir

Okurlarımızı Ayfer Tunç’un yeni öykü kitabıyla buluşturuyoruz. Ayfer Tunç, bu güne kadar yazdığı Taş-Kağıt-Makas, Aziz Bey Hadisesi gibi öykü kitaplarıyla, öykücülüğümüzde önemli bir yer edindi. Son dönem öykücülüğümüzde kendine özgü öykü örgüsü ve sıcak anlatımıyla, kişilerin iç dünyalarını çizmede gösterdiği başarıyla kendi yolunu çizdi. İnce, duyarlı anlatımıyla unutulmaz öyküler yazdı.

Ayfer Tunç’un yeni öyküleri, kendine özgü melankolik atmosferiyle dikkat çekiyor. Terk edilmiş odalardan kendi trajik hikâyesini yazacak bir yazarla karşılaştığını düşünen yalnız kadınlara, uzakta bir başına ölmüş kardeşlerden aşk acılarının türlü hallerine kadar, bu öyküler kendi dünyamızın bambaşka yönlerini hatırlatıyor bize.

Daha önce Ayfer Tunç’un ilk romanı Kapak Kızı’nın gözden geçirilmiş basımını yapmıştık… Ardından Taş-Kağıt Makas ve Bir Maniniz Yoksa Annemler Size Gelecek okurla buluşmuştu. Evvelotel, yine değişik okuma önerileriyle çıkıyor okurun karşısına. Bu kitap, Ayfer Tunç’un yapıtı içerisinde yepyeni bir doruk. Gerek çok katmanlı yapısıyla, gerek öykücülüğümüze getirdiği açılımlarla, gerekse yapıtın gerçekte tamamlanmamış bir süreç olduğunu hatırlatışıyla Evvelotel, çok konuşulmaya aday bir kitap.
 

Evvelotel – Saklı isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Ayfer Tunç tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 17.08.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Evvelotel – Saklı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Konuşmalar (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Konuşmalar (Karton Kapak) indir, Konuşmalar (Karton Kapak) oku ve Konuşmalar (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Evvelotel – Saklı pdf oku indir - Yandex indir