Kara Oklar Çetesi / Kıbrıs – Aziz Barnabas’ın Sırrı pdf oku indir

Kara Oklar Çetesi / Kıbrıs – Aziz Barnabas’ın Sırrı pdf oku indir

Sevilen yazar Ahmet Şerif İzgören, Kara Oklar Çetesi’nin merakla beklenen ikinci kitabı Kara Oklar Çetesi: Kıbrıs – Aziz Barnabas’ın Sırrı ile sizleri yepyeni bir serüvene davet ediyor.

Serinin ilk kitabı Büyük Macera’da çok önemli bir görevi başarıyla yerine getiren Kara Oklar Çetesi, daha zorlu ve karmaşık bir görev ile karşı karşıya.

Çetemiz, 1928 yılının serin bir sabahında macera dolu bir yolculuğa çıkıyor. Hem hayal edemeyecekleri kadar güzel hem de tehlikeli bir yolculuğa… Cevaplanacak sorular, çözülmesi gereken şifreler, dönemin sürpriz isimleri ve tabii ki sıcacık dostluklar Kara Oklar Çetesi’ni bekliyor.

Bu görevi de başarıyla yerine getirebilecekler mi dersiniz? Yoksa bu görev onlar için bir son mu olacak?

Kara Oklar Çetesi ile kaçıp kovalamaya, kendinizi yerde ararken gökte bulmaya ve ilginç bir sona hazır olun…

Hiçbir kitabı böyle heyecanla okumamıştım.
Hazal Sanlı

Sayfaları “Ne olacak?” diye merakla çevirdim. Kitabı okurken kendimi üç boyutlu film izler gibi hissettim.
Dilan Ataysın

Muhteşem bir kitap.
Öykü Su Demir
 

Kara Oklar Çetesi / Kıbrıs – Aziz Barnabas’ın Sırrı isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınmıştır. ELMA YAYINEVİ yayınevinin 01.09.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kara Oklar Çetesi / Kıbrıs – Aziz Barnabas’ın Sırrı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Kara Oklar Çetesi / Kıbrıs – Aziz Barnabas’ın Sırrı pdf oku indir - Yandex indir