Kolezyumu Taşıyan Adam pdf oku indir

Kolezyumu Taşıyan Adam pdf oku indir

50’den fazla dile çevrilen, Uluslararası Hans Christian Andersen Ödüllü yazar Gianni Rodari’nin özellikle yeni okuma çağındaki çocuklar için yayına hazırlanan Rodari’yle Düşünüyorum serisi ile çocuklar hikâyeyi okuduktan sonra kitabın sonunda yer alan felsefi tartışma sorularını cevaplayarak merak ettikleri kavramlar hakkında düşünme ve sorgulamama yeteneklerini geliştirebilecekler; okudukları hikâyeyle tek bir duruma farklı açılardan bakarak kendi fikirlerini keşfedecek, kendi görüşlerini sorgulayacaklar.
 
Benim mi, bizim mi?
Roma’daki meşhur Kolezyum’un sadece kendisine ait olmasını kafasına koyan bir adam, antik tiyatronun taşlarını teker teker evine taşır. Planlarında büyük bir hata yaptığını fark ettiğinde ise artık Kolezyum’u taşıyamayacak kadar yaşlanmıştır.
Her şeye sahip olabilir miyiz?
Yoksa Dünyanın Yeni Yedi Harikası’ndan biri, tüm insanlığa mı aittir
 

Kolezyumu Taşıyan Adam isimli 32 sayfadan oluşan kitap ; Gianni Rodari tarafından kaleme alınmıştır. FOM KİTAP yayınevinin 01.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kolezyumu Taşıyan Adam isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Masalistanbul pdf oku indir başlıklı makalemizde Masalistanbul indir, Masalistanbul oku ve Masalistanbul pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kolezyumu Taşıyan Adam pdf oku indir - Yandex indir