Anormal Psikolojide Vaka Çalışmaları pdf oku indir

Anormal Psikolojide Vaka Çalışmaları pdf oku indir

Anormal Psikolojide Vaka Çalışmaları kitabının 10. basımının 3 temel amacı bulunmaktadır: 
çeşitli klinik problemlerin ayrıntılı tanımlarını yapmak, 
bu sorun­ların değerlendirileceği ve tedavi edilebileceği bazı yolları göstermek ve
söz konusu bozuklukların yaygınlığı ve nedenleri ile ilgili mevcut kanıtları tartışmak. 
Kitap, hem anormal psikoloji ile ilgili hem lisans hem de yüksek lisans dersleri için uygundur. Ruhsal sağlık sorunlarının en iyi nasıl kavramsallaştırılacağını ve tedavi planlanacağını öğreten psikiyatri, psikoloji, psikolojik danışmanlık, sosyal hizmetler ve hemşirelik bölüm­lerindeki çeşitli uygulamalı derslerde de yararlı olabilir. Tek başına veya anormal psikoloji ile ilgili standart bir ders kitabına ek olarak kullanılabilir.
 

Anormal Psikolojide Vaka Çalışmaları isimli 332 sayfadan oluşan kitap ; T. Michael Martin tarafından kaleme alınmıştır. NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 02.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Anormal Psikolojide Vaka Çalışmaları isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Çözüm Odaklı Kısa Süreli Psikolojik Danışma pdf oku indir başlıklı makalemizde Çözüm Odaklı Kısa Süreli Psikolojik Danışma indir, Çözüm Odaklı Kısa Süreli Psikolojik Danışma oku ve Çözüm Odaklı Kısa Süreli Psikolojik Danışma pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Anormal Psikolojide Vaka Çalışmaları pdf oku indir - Yandex indir