101 Cevapla Kur’an Nedir? Vahyi Hayata Taşımak pdf oku indir

101 Cevapla Kur’an Nedir?  Vahyi Hayata Taşımak pdf oku indir

Bunun için inanan insanın temel derdi, “Vahyi Hayata Taşımak” olmalıdır. Tüm çabası, gayreti bu yolda olmalı, hayatının hiç bir karesini böyle bir idealden mahrum bırakmamalıdır. Vahiy, hayatının her alanına hakim olmalı, onunla yaşamalı ve onunla can vermelidir. Vahyin hayat kitabı olması için insanın önce bu kitabı tanıması gerekir. Taşımak için tanışmak lazım, insanın ilahî kitap ile tanışması, hemhal olması, karşısına oturup önce kendini tanıtması, sonra da onun kendisini tanıtmasını istemesidir.
Böyle bir İstek bizi “Kur’an nedir?” sorusuna yöneltecektir. Bana hayat kitabı olması gereken bu yüce ve ilahî kitap nedir? Ne olduğunu bilmediğiniz, ne olduğunu merak etmediğiniz bir kitabı nasıl hayata taşıyabilirsiniz ki?
 

101 Cevapla Kur’an Nedir?
Vahyi Hayata Taşımak isimli 432 sayfadan oluşan kitap ; Muhammed Emin Yıldırım tarafından kaleme alınmıştır. SİYER YAYINLARI yayınevinin 02.11.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. 101 Cevapla Kur’an Nedir?
Vahyi Hayata Taşımak isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Hidayete İlk Adım pdf oku indir başlıklı makalemizde Hidayete İlk Adım indir, Hidayete İlk Adım oku ve Hidayete İlk Adım pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

101 Cevapla Kur’an Nedir? Vahyi Hayata Taşımak pdf oku indir - Yandex indir