Dünyanın Gözü / Zaman Çarkı 1 pdf oku indir

Dünyanın Gözü / Zaman Çarkı 1 pdf oku indir

“Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran Çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgâr yükseldi. Rüzgâr başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar ne de bitişler vardır. Ama bu bir başlangıçtı.”
 
İki Nehir halkı, Kışgecesi festivali sırasında yarı insan yarı hayvan Trolloclar tarafından saldırıya uğradığında, can havliyle köyden kaçan beş genç kendilerini yepyeni bir dünyada, daha önce hayal etmedikleri tehlikelerle baş başa bulacaklardı.            
 
Ejderha, bir kez daha zamanın rüzgârlarında havalanacak.
 
 

Dünyanın Gözü / Zaman Çarkı 1 isimli 712 sayfadan oluşan kitap ; Robert Jordan tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 27.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dünyanın Gözü / Zaman Çarkı 1 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Duyulmayan Anlam Çığlığı pdf oku indir başlıklı makalemizde Duyulmayan Anlam Çığlığı indir, Duyulmayan Anlam Çığlığı oku ve Duyulmayan Anlam Çığlığı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dünyanın Gözü / Zaman Çarkı 1 pdf oku indir - Yandex indir