Kuyucaklı Yusuf pdf oku indir

Kuyucaklı Yusuf pdf oku indir

İnsan dediğin mahluk hiçbir şey değiştiremez. Bunun için, gönlünün rahat olmasını istersen, gördüğün fenalıkların bile bir hikmeti olduğunu düşün ve yeryüzünde olmayan iyilikleri oraya getirmek sevdasına kapılma… Sonra en mühimi: Kendini halinden şikâyet etmeye alıştırma. Ömrünün sonuna kadar dövünsen bu hayatın cefası tükenmez.
Dehşet dolu bir olayın gölgesinde büyümüş köylü bir gencin mücadelesini anlatan Kuyucaklı Yusuf, taşra ve taşralılık üzerine zamanının ötesinde bir roman.
 

Kuyucaklı Yusuf isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Sabahattin Ali tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 21.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kuyucaklı Yusuf isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Âdem ile Havva’nın Güncesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Âdem ile Havva’nın Güncesi indir, Âdem ile Havva’nın Güncesi oku ve Âdem ile Havva’nın Güncesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kuyucaklı Yusuf pdf oku indir - Yandex indir