Dünya Tarihi 101 pdf oku indir

Dünya Tarihi 101 pdf oku indir

Tarih şaşırtıcı olaylar, güçlü liderler, entrikalar ve ilginç keşiflerle dolu binlerce yıllık bir maceradır. Buna rağmen tarih kitapları çoğunlukla tekdüze, sıkıcı ve eğlenceli olmaktan alabildiğine uzaktır. Dünya Tarihi 101 ise bütün bu sıkıcı detayları bir kenara bırakıyor ve sizi uygarlık tarihine doğru büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.
 
Jül Sezar’dan Cengiz Han’a, Soğuk Savaş’tan küreselleşmeye, köleliğin başlangıcından akıl almaz büyüklükte imparatorluklara; diktatörlerin, dinlerin ve savaşların modern medeniyetlere etkisine dair merak ettiğiniz her şey Dünya Tarihi 101’de!
 

Dünya Tarihi 101 isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Tom Head tarafından kaleme alınmıştır. SAY YAYINLARI yayınevinin 01.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dünya Tarihi 101 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Atatürk’ün Mutfağı (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Atatürk’ün Mutfağı (Karton Kapak) indir, Atatürk’ün Mutfağı (Karton Kapak) oku ve Atatürk’ün Mutfağı (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dünya Tarihi 101 pdf oku indir - Yandex indir