Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları pdf oku indir

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları pdf oku indir

‘Ekonomik tetikçiler (ET’ler) yerküre üzerindeki ülkeleri trilyonlarca dolar dolandıran yüksek ücretli profesyonellerdir. Dünya Bankası, ABD Uluslar arası Kalkınma Ajansı ve diğer yabancı “yardım” kuruluşlarından büyük şirketlerin kasalarına ve gezegenimizin tabii kaynaklarını kontrol eden birkaç varlıklı ailenin ceplerine para aktarırlar. Kullandıkları araçlar arasında sahte finansal raporlar, hileli seçimler, rüşvet, zorbalık, seks ve cinayet bulunmaktadır. Oynadıkları oyun imparatorluklar kadar eski olmasına rağmen, günümüzdeki küreselleşme sürecinde yeni ve korkutucu bir boyuta ulaşmıştır.
Nereden mi biliyorum; ben de bir ET idim.’

Dünyamızı kimler yönetiyor?
Kirli aileler, kirli şirketler.
Kalkındırma yalanı altında milyarlarca dolarlık şişirilmiş projeler ve bu projeleri ‘bilimsel’ gösteren, üniversite kitaplarına bile geçmiş raporlar, teoriler. Maalesef bu kez komplo değiller!
Hedef ülkeler, hedef yöneticiler; ya satılacaklar, ya da ölecekler.
Hepsi yaşanmış , hepsi gerçek
Yöntem çok, amaç tek:
Şirketokrasi İle Yönetilen Küresel İmparatorluk

Yaldızı kazıyın,
Bakın arkasında kimler var…
 

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; John Perkins tarafından kaleme alınmıştır. APRIL YAYINCILIK yayınevinin 17.02.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları pdf oku indir - Yandex indir