Ankara Bütün Eserleri 10 pdf oku indir

Ankara Bütün Eserleri 10 pdf oku indir

Milli Mücadele yıllarında hiçbir çıkar gözetmeksizin yurtları için çalışan bazı subayların ve politikacıların zaferden sonra “sermaye çevreleriyle ilişkileri” ya da “arsa spekülasyonu”, “taahhüt işi” gibi girişimlerle zenginleşmeleri, “inkılap”a boşvermeleri. Romanın kadın kahramanı Selma’nın yaşamı izlenerek Milli Mücadele inancının ateşli dönemleri ve sonrası anlatılıyor.
 

Ankara Bütün Eserleri 10 isimli 252 sayfadan oluşan kitap ; Yakup Kadri Karaosmanoğlu tarafından kaleme alınmıştır. İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 08.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ankara Bütün Eserleri 10 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Ahlat Şehri’nin Kültürel Miras Turizmi Potansiyeli pdf oku indir başlıklı makalemizde Ahlat Şehri’nin Kültürel Miras Turizmi Potansiyeli indir, Ahlat Şehri’nin Kültürel Miras Turizmi Potansiyeli oku ve Ahlat Şehri’nin Kültürel Miras Turizmi Potansiyeli pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ankara Bütün Eserleri 10 pdf oku indir - Yandex indir