Ergen Beyin Rehberi pdf oku indir

Ergen Beyin Rehberi pdf oku indir

New York Times Bestseller
 
“Bu kitap, bütün aile için hayat kurtarıcı olacaktır.”
Dr. Deepak Chopra
 
Bütün-Beyinli Çocuk kitabıyla ebeveyn-çocuk ilişkisine yeni bir bakış getiren ünlü nöropsikiyatrist yazar Dr. Daniel J. Siegel, bu kez ebeveynlere, çocuklarının hayatındaki en zorlu gelişim dönemlerinden olan ergenliği bir kazanım haline nasıl getirebileceklerini gösteriyor.
 
Ergenliğin özü nedir?
Ergenlikte beyin nasıl çalışır?
Ergenlik zorluk mudur, yoksa fırsat mıdır?
Bu süreç boyunca kullanılabilecek pratik tavsiyeler nelerdir?
 
Ergenlik, zorlu olduğu kadar şaşırtıcı da bir dönemdir. Çünkü beyin, 12-24 yaşlar arasında büyük ve önemli bir değişim geçirir. Bu beyin gelişimi de gençlerin davranışlarını ve ilişkilerini etkiler. Haliyle birçok ebeveyn, ergenliğe korku ve endişeyle yaklaşır. Halbuki ergenlik, çözülmesi gereken bir problem yahut katlanılması gereken bir zorluklar dönemi değil; aslında bir cesaret ve yaratıcılık kaynağıdır.
 
Dr. Siegel bu kitapta, kişilerarası nörobiyoloji alanındaki önemli araştırmalara dayanarak, genç beyin fonksiyonlarını anlamanın ebeveynlere çocuklarının hayatında inanılmaz derecede önemli bir büyüme, değişim ve deneyim dönemi olan ergenlikte nasıl yardımcı olabileceğinin heyecan verici yollarını araştırıyor.
 
Hadi, çocuğunuzun en değerli gelişim dönemlerinden olan ergenliği hayatı için bir fırsat haline getirelim!
 

Ergen Beyin Rehberi isimli 344 sayfadan oluşan kitap ; Daniel J. Siegel tarafından kaleme alınmıştır. TUTİ KİTAP yayınevinin 17.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ergen Beyin Rehberi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Haset ve Şükran pdf oku indir başlıklı makalemizde Haset ve Şükran indir, Haset ve Şükran oku ve Haset ve Şükran pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ergen Beyin Rehberi pdf oku indir - Yandex indir