Mezbaha Beş (5) pdf oku indir

Mezbaha Beş (5) pdf oku indir

YAŞAMIN HER ANINI FARKLI BİR ŞEKİLDE DENEYİMLEMEK İSTEYENLERE!
Dinleyin: Billy Pilgrim zamanda koptu.
Billy bunak bir dul olarak uykuya daldı ve düğün gününde uyandı. 1955’te bir kapıdan geçti ve 1941’de bir başka kapıdan çıktı. O kapıdan tekrar geçti ve kendini 1963’te buldu. Doğumunu ve ölümünü bir çok kere gördüğünü ve aradaki tüm olaylara gelişigüzel seyahatler yaptığını söylüyor.
Öyle söylüyor.
 
Billy Pilgrim zamanın akışından kopmuştur. Artık hayatını dilediği gibi ileriye ve geriye sarabilir. İsterse Tralfamadore gezegeninden uzaylıların kendisini kaçırdığı güne, isterse savaş esiri olarak tutulduğu Dresden’i müttefik uçaklarının bombaladığı güne ışınlanabilir. Billy’nin parçalanmış hayatı hepimize kendi hayatımızda aradığımız anlamı düşündürüyor. Mezbaha Beş bir modern klasik – Vonnegut’un başyapıtı.
 
#vonnegut #ikincidünyasavaşı #uzaydayolculuk #seneler #parçalananzaman
 
“Çok sert ve çok komİk. Hüzünlü ve keyifli. Tam bir Vonnegut eseri.”
THE NEW YORK TIMES
 

Mezbaha Beş (5) isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Kurt Vonnegut tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 24.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Mezbaha Beş (5) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Ecinniler (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Ecinniler (Karton Kapak) indir, Ecinniler (Karton Kapak) oku ve Ecinniler (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mezbaha Beş (5) pdf oku indir - Yandex indir