Ihlamurlar Altında Gezinti pdf oku indir

Ihlamurlar Altında Gezinti pdf oku indir

18. yüzyıl Alman edebiyatının önde gelen isimlerinden Friedrich Schiller dramlarıyla Alman tiyatrosunun standart repertuvarında yer alır. Aynı zamanda bir öykücü de olduğu pek bilinmez.
 
Schiller, dramlarında olduğu gibi öykülerinde de sahicilik arayışına girer ve karakterlerinin psikolojik gelişimine odaklanır. Ceza ve yargı sistemi de dahil olmak üzere toplumsal meselelerin salt insanı göz ardı ettiğini düşünen Schiller, insan psikolojisine eğilir. Bu öykülerde ahlaki ikileme düşen, umutsuzluğa sürüklenen, suça itilen insanın açmazını yaşarız.
 
Ihlamurlar Altında Gezinti başlığı altında topladığımız bu küçük kitap, Schiller’in 1782-1792 yılları arasında kaleme aldığı öykülerini içeriyor
 

Ihlamurlar Altında Gezinti isimli 72 sayfadan oluşan kitap ; Friedrich Von Schiller tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 14.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ihlamurlar Altında Gezinti isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) pdf oku indir başlıklı makalemizde Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) indir, Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) oku ve Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ihlamurlar Altında Gezinti pdf oku indir - Yandex indir