Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) pdf oku indir

Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) pdf oku indir

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı.
 
Eğitim almaya başlayan Yuiçiro, insanlığın sahip olduğu en ölümcül ve en güçlü silaha sahip olabilmek için amansız bir teste katılmaya ve kendini ispat etmeye hazırlanıyor. Bütün bunla olup biterken, vampirlerin arasına katılan yeni biri var: Yuiçiro’nun vampirlerin elinden kurtulmaya çalıştıkları gün öldüğünü sandığı en yakın arkadaşı Mikaela!
 

Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA yayınevinin 28.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı pdf oku indir başlıklı makalemizde Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı indir, Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı oku ve Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) pdf oku indir - Yandex indir