Güneşi Uyandıralım (Ciltli Baskı) pdf oku indir

Güneşi Uyandıralım (Ciltli Baskı) pdf oku indir

Zezé’nin maceraları Güneşi Uyandıralım ile devam ediyor. Çocukluk dostu şeker portakalı fidanı yerine  çok sevdiği kurbağası ona yoldaşlık ediyor artık. Zengin ve katı bir ailenin evlatlığı olan Zezé sevdiklerinden uzak ama hâlâ birkaç dostu var: aşçı Dadada, öğretmeni Fayolle, ona yol arkadaşı olan kurbağa ve babası gibi gördüğü Fransız şarkıcı Maurice Chevalier.
 
Güneşi Uyandıralım, içine düştüğü dünyaya hiçbir zaman sığamamış Zezé’nin tüm yalnız çocukların yüreklerine seslendiği hüzünlü ama rengârenk bir serüven.
 

Güneşi Uyandıralım (Ciltli Baskı) isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Jose Mauro De Vasconcelos tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 15.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Güneşi Uyandıralım (Ciltli Baskı) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Edgar Allan Poe Seti (3 Kitap) pdf oku indir başlıklı makalemizde Edgar Allan Poe Seti (3 Kitap) indir, Edgar Allan Poe Seti (3 Kitap) oku ve Edgar Allan Poe Seti (3 Kitap) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Güneşi Uyandıralım (Ciltli Baskı) pdf oku indir - Yandex indir