Vişne Bahçesi pdf oku indir

Vişne Bahçesi pdf oku indir

Andreyevna’nın sahibi olduğu ve satılacak mı satılmayacak mı tartışmaları eşliğinde, geçmişteki acı-tatlı anıların dile getirildiği bir çiftlik evine yöneltir. Bu oyunuyla ciddi bir başarı elde eden Çehov, çoğu birbiriyle akraba ya da ev sahibi-hizmetçi-uşak ilişkisi içindeki oyun karakterleri nezdinde, Rusya’nın 19. yüzyıl sonlarına doğru içine girdiği sosyal ve ekonomik değişim sürecinin etkilerini okuyucuya hissettirir. Bu değişim dalgasının yol açtığı insanlık durumları, Çehov’un bir su gibi akan lirik diliyle simgeleştirdiği vişne bahçesi üzerinden, bazen komik bazen dramatik sahnelerle gözler önüne serilir.
 

Vişne Bahçesi isimli 72 sayfadan oluşan kitap ; Anton Çehov tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 09.02.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Vişne Bahçesi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kayıp Sembol pdf oku indir başlıklı makalemizde Kayıp Sembol indir, Kayıp Sembol oku ve Kayıp Sembol pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Vişne Bahçesi pdf oku indir - Yandex indir