Gökte Bir Tekne pdf oku indir

Gökte Bir Tekne pdf oku indir

Isabelle ve Nicolas, kumsalda yürüyüş yaparken tuhaf bir enkaza rastlar. Parçaları bir araya getirdiklerinde bunun bir tekne olduğunu anlarlar. Tekneye binerler ve büyük maceraları böylece başlar: Yaralı bir leyleğin yardımıyla gökyüzünde yelken açar, yardım etmek için durdukları yerlerde bazen zorbalığa uğramış bir kızı, bazen bir çocuk işçiyi, bazense savaştan kaçan bir anneyle bebeğini kurtarırlar. Ancak tekne artık tıka basa dolmuştur ve karaya çıkmak için güvenli bir yer bulmaları gerekmektedir.
 
Quentin Blake’in dünyanın dört bir yanından 1800 çocukla fikir alışverişi yaparak kaleme aldığı “Gökte Bir Tekne” müthiş bir dayanışma ve hoşgörü hikâyesi!
 

Gökte Bir Tekne isimli 48 sayfadan oluşan kitap ; Quentin Blake tarafından kaleme alınmıştır. CAN ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 26.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Gökte Bir Tekne isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kasvetli Ev I-II Cilt Takım (Ciltsiz-Kutulu) pdf oku indir başlıklı makalemizde Kasvetli Ev I-II Cilt Takım (Ciltsiz-Kutulu) indir, Kasvetli Ev I-II Cilt Takım (Ciltsiz-Kutulu) oku ve Kasvetli Ev I-II Cilt Takım (Ciltsiz-Kutulu) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gökte Bir Tekne pdf oku indir - Yandex indir