Sırtımdaki Okyanus pdf oku indir

Sırtımdaki Okyanus pdf oku indir

Serhan Kansu, yaşanmış bir olaydan esinlenerek kaleme aldığı Sırtımdaki Okyanus isimli kitabında, yavru kaplumbağa Gambi’nin bir okyanus kadar derin düşünceleriyle buluşturuyor bizi. Gambi, yaşamın merkezindeki özgürlük, iyilik, kötülük, insan, doğa, dünya, para ve sevgi gibi kavramları tatlı tatlı sorgularken, terk edilmişlik duygusu ve gerçek dünyayla yüzleşiyor.
***
“Özgürlük nedir Rafi, daha büyük bir akvaryumda olmak mı?”
 
Minik kaplumbağa Gambi, sırtında bir okyanus taşıyor. Şaka yapmıyoruz canım! Gerçekten uçsuz bucaksız bir okyanus var orada. Hayallerimizi, özlediklerimizi gittiğimiz her yere götürmez miyiz zaten? İşte tam da bundan söz ediyoruz tatlı okur!
 
Gambi okyanusa yani evine özlem duyuyor çünkü bir hayvan dükkânında yaşıyor. Hiç göremediği gökyüzünü, şekerden yapıldığı söylenen o bulutları merak ediyor. Bir gün küçük bir kız onu evine götürünce de macera başlıyor. Şimdi sıra gerçek dünyayı sırtlamakta!
 

Sırtımdaki Okyanus isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; Serhan Kansu tarafından kaleme alınmıştır. ELMA YAYINEVİ yayınevinin 20.09.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Sırtımdaki Okyanus isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Sırtımdaki Okyanus pdf oku indir - Yandex indir