Robin Hood pdf oku indir

Robin Hood pdf oku indir

Robin Hood, ortaçağın karanlıkları içinde doğmuş, bugün de yaşamaya devam eden bir halk kahramanı… Gerçekten yaşadı mı sorusunun kesin bir yanıtı yok… Çok eski kayıtlarda gizli, gizemli bilgiler bize yaşamış olduğunun umudunu veriyor.

Robin Hood’un maceralarının yazarı bilinmeyen ya da bilinen pek çok örneği var… Defalarca da filme alınmış, televizyon dizisi olmuş bu metinlerde anlatılanlar.

Bilgin Adalı, pek çok kaynak metin içinden yepyeni bir seçme ve düzenlemeyle Robin Hood’u Türkçe’de yeniden yaşatıyor. Onun usta kaleminden Robin Hood’la Sherwood Ormanı’nda dolaşıyor, sopa döğüşleri yapıyor, ok atma yarışlarında heyecanlı çekişmeler yaşıyor, Nottingham Şerifi’ne ve halka eziyet edenlere haddini bildiriyoruz.
 

Robin Hood isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 12.07.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Robin Hood isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Robin Hood pdf oku indir - Yandex indir