Benim Kılavuzum Kur’an pdf oku indir

Benim Kılavuzum Kur’an pdf oku indir

Rabia ve Sena babalarının verdiği müjdeli haberle artık yerlerinde duramıyorlardı. Çünkü görmeyi çok istedikleri muhteşem şehir İstanbul’u bu yaz tatilinde görebileceklerdi. Büyük bir heyecanla İstanbul’un tarihi ve kültürel yerlerini gezebilecekleri günü bekliyorlardı. Üstelik yeşil şehir Bursa’yı gezip görmek de bu müjdeli haberin bir parçasıydı.
İki kardeş için bu tatil, pek çok yeni bilgilerle meyvesini verdi. Bu yolculuğun en güzel meyvesi de yüce kitabımız Kur’ân-ı Kerim ile ilgili öğrendikleriydi. Sen de bu yolculuğa çıkmak ve yeni bilgiler edinmek istemez misin?
 

Benim Kılavuzum Kur’an isimli 64 sayfadan oluşan kitap ; Ramazan Batmaz tarafından kaleme alınmıştır. SÜEDA yayınevinin 12.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Benim Kılavuzum Kur’an isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Müslüman Psikologların Çıkmazı pdf oku indir başlıklı makalemizde Müslüman Psikologların Çıkmazı indir, Müslüman Psikologların Çıkmazı oku ve Müslüman Psikologların Çıkmazı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benim Kılavuzum Kur’an pdf oku indir - Yandex indir