Hafıza Teknikleriyle Elifba (Kuran Harflerini) Öğreniyorum pdf oku indir

Hafıza Teknikleriyle Elifba (Kuran Harflerini) Öğreniyorum pdf oku indir

“Sizin en hayırlınız, Kur’an’ı öğrenen ve öğretendir.”  (Hadis-i Şerif)

Kur’an-ı Kerim, nice hazineleri içinde bulunduran engin bir deniz gibi. O denizlere açılabilmenin basamakları var elbette. Şimdi o basamaklardan ilkini “onu okumayı öğrenmeyi isteyerek” aştın.
Şimdi sırada ikinci basamak var: Kur’an harflerini okumak. Onun da zor olmadığını sayfaları çevirdikçe göreceksin.

Elindeki elifba kitabı, ikinci basamağı kolayca aşmana yardımcı olmak için “Hafıza Teknikleri” kullanılarak hazırlandı. Kitapta öğrenmeyi kolaylaştıracak karikatürler, karikatürler içine gizlenmiş harfler ve onları bulmana yardımcı olacak Meraklı Mercek var. 
Meraklı Mercek ile önce resmi tanıyacak, sonra gizlenen harfi göreceksin. Harflerin içine gizlendiği nesnelerle kuracağın bağ ile o harfi öğrenmen kolaylaşacak.
Evet, bu işin çoğunu hallettin zaten. 

Ardından daha iyi öğrenebilmen için bulmacalar karşına çıkacak. Bulmacaları, kitabın yanında hediye edilen oyun takip edecek. Oyunda harflerin sırrını çözdüğünü göreceksin. 

“Hafıza Teknikleri”yle hazırlanan kitap, öğrenmeyi kolaylaştıran Meraklı Mercek, pekiştirici bulmacalar, etkinlikler… Kısacası heyecanlı ve eğlenceli bir eğitim seni bekliyor. 
 

Hafıza Teknikleriyle Elifba (Kuran Harflerini) Öğreniyorum isimli 56 sayfadan oluşan kitap ; Asuman Kılıç tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 15.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Hafıza Teknikleriyle Elifba (Kuran Harflerini) Öğreniyorum isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Hafıza Teknikleriyle Elifba (Kuran Harflerini) Öğreniyorum pdf oku indir - Yandex indir