Toyota Ruhu pdf oku indir

Toyota Ruhu pdf oku indir

Birçok ekonomi teorisyeninin 1900’lerden çıkış yolu olarak tanımladığı Toyota Üretim Sistemi, Amerikan toplu üretim sisteminin anti-tezidir; ‘hep daha fazla’ ve ‘hep daha hızlı’ ideolojisinin kayıplara neden olan büyük miktarlarda satış kavramının tam tersini söylemektedir… ABD ve İngiltere’de 1980’lerde, Avrupa’da ise 1990’ların başından itibaren çevirisi yapılarak sayısız baskısı gerçekleştirilen Toyota Ruhu, Toyota Üretim Sistemi’ni kurucusunun kaleminden aktarıyor. Dünya şirketler tarihindeki en büyük başarı öykülerinden biri olan Toyota Ruhu, Japonya’nın İkinci Dünya Savaşı ertesinde başlayan olağanüstü ‘yükselişine’ışık tutan tarihi bir materyal olma özelliğini taşıyor.
 

Toyota Ruhu isimli 204 sayfadan oluşan kitap ; Taiichi Ohno tarafından kaleme alınmıştır. SCALA YAYINCILIK yayınevinin 14.07.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Toyota Ruhu isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Borsayı Yenmek pdf oku indir başlıklı makalemizde Borsayı Yenmek indir, Borsayı Yenmek oku ve Borsayı Yenmek pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Toyota Ruhu pdf oku indir - Yandex indir