Sezgisel Yeme pdf oku indir

Sezgisel Yeme pdf oku indir

⁃         Fazla gördüğünüz kilolardan kurtulmak için popüler diyetleri deniyor musunuz?
⁃         Karbonhidratı ve şekeri hayatınızdan tamamen çıkardıktan birkaç gün sonra bir kriz eşliğinde aşırı yediğiniz oluyor mu?
⁃         Doyurucu öğünler yerine popüler diyetisyenlerin önerdiği ve kalori saymayı gerektiren hafif öğünlere yöneliyor musunuz?
⁃         Stresli zamanlarınızda özellikle tatlıyı fazla kaçırarak pişman oluyor musunuz?
⁃         O fazla üç kilodan bir türlü kurtulamıyor musunuz?
⁃         Çevrenizden sürekli kilo vermeniz ya da almanızla ilgili sözler duyuyor musunuz?
 
Standart beden algısı ve toplumun dayattığı zayıf olma baskısı nedeniyle her gün kafamızda dönen ve yemekle ilgili ilişkimizi dönüşü zor olacak bir şekilde etkileyen bu sorular özellikle gençleri yeme bozukluğuna itiyor. Bu bozukluğun tarihi çok eskilere dayansa da şimdilerde özellikle sosyal medyanın etkisiyle sorun giderek derinleşiyor.
 
Bir diyet kitabı olmayan, yiyeceklerle sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarını anlatan ve bedene saygı ile bütüncül özbakımı öğreten Sezgisel Yeme Uygulama Kitabı, alanında öncü olan Uzman Klinik Psikolog Egenur Bakıner Yücebilgiç ve Uzman Psikolog Özlem Demirci Balsak’ın duru çevirisiyle her yaştan bireye hitap ediyor. Hem sezgisel yemenin ne anlama geldiğini hem de bu yeme biçimini uygulamanın ilkelerini anlatıyor; aynı zamanda pek çok uygulamayı içerdiği için hayat boyu başucu kitabı olma özelliği taşıyor. 
 
Evelyn Tribole ve Elyse Resch’in fiziksel ve psikolojik anlamda yemeyle ilişkisi bozulan herkesi bu sorunu çözmeye davet ettiği kitap, yiyeceklerle sağlıklı bir ilişki kurabilmenize, açlık ve tatmin işaretlerine dikkat vermenize ve zihniniz ve vücudunuzla derin bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak.
 

Sezgisel Yeme isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Evelyn Tribole tarafından kaleme alınmıştır. OKUYAN US YAYIN yayınevinin 26.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Sezgisel Yeme isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Böcek Atlası pdf oku indir başlıklı makalemizde Böcek Atlası indir, Böcek Atlası oku ve Böcek Atlası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sezgisel Yeme pdf oku indir - Yandex indir