Çocuğum Namazla Büyüyor pdf oku indir

Çocuğum Namazla Büyüyor pdf oku indir

Çocuk terbiyesi konusu gündeme geldiğinde, her kafadan farklı sesler çıktığını görürsünüz. Kimi düşünürler, çocuğu sadece belli kurallara uydurmak için programlar üretirken, kimileri de kuralsız eğitim programları önerir. “Eğitime Nereden başlamalı?” sorusu da her zaman farklı cevaplar bulur.
 
Bu sorunun cevaplanması için öncelikle çocuğa “Neyi öğretmemiz” gerektiği üzerinde düşünmemiz gerekir. Neyi öğretmemiz gerektiğine karar verdikten sonra “Nasıl öğreteceğimiz” konusunda da yeterli bir fikre sahip olmamız gerekir. Bu eser, en nadide kavuşturucu eylem olan namazı, çocuk dünyasına güzelce yerleştirme amacıyla kaleme alınmıştır.
 
Eğer yeni ufuklar açar ve belki daha canlı filizlerin doğması için bir yağmur başlatabilirse, işte o zaman amacı yerine gelmiş olur. Böylece hiçbir zaman nokta koyulmaksızın büyümeye, yeni filizleri sulamaya devam edebilir. İnanıyorum ki eğer gayretlerimiz, samimi niyetlerimizle bütünleşirse, büyük namaz bahçelerine ve nadide tohumlara varis oluruz.
 
 

Çocuğum Namazla Büyüyor isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Rumeysa Küçük Koyuncu tarafından kaleme alınmıştır. BEKA YAYINLARI yayınevinin 11.05.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Çocuğum Namazla Büyüyor isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Sevmek Bu Kadar Güzelken pdf oku indir başlıklı makalemizde Sevmek Bu Kadar Güzelken indir, Sevmek Bu Kadar Güzelken oku ve Sevmek Bu Kadar Güzelken pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuğum Namazla Büyüyor pdf oku indir - Yandex indir