Meyra pdf oku indir

Meyra pdf oku indir

“Son günlerde,” diye konuşmasını sürdürdü Meyra, “bir duygu her karanlık çöküşünde gelip yakama yapışıyor. Onu yenmek için bir şeyler yapmak zorunda hissediyorum kendimi. Bazen korkum ve üzüntüm birbirine karışıyor. Sabrım, bütün korkularım, belirsizliklerim ve acılarım… Hepsi sanki bu duyguda bir araya gelmiş gibi. İşte o zaman aklıma sen geliyorsun, seni düşünüyorum. Özellikle de akşamın o ilk saatlerinde…”
Meyra: Bir Bosna Hikâyesi, Avrupa’nın orta yerinde, bütün dünyanın gözlerinin önünde gerçekleşen 20. yüzyılın en büyük trajedisine, Bosnalı Müslümanların soykırımına odaklanıyor. 
Tamamen gerçeklere dayanan kişisel hikâyelerden, acılardan yola çıkan Sinan Akyüz, sadece siyasi meseleleri etkili bir biçimde ortaya koymakla kalmıyor, mikro düzeyde iki insan arasında –komşu, arkadaş, sevgili, akraba– oluşan duyguları da ustalıkla gözler önüne seriyor. 
 

Meyra isimli 628 sayfadan oluşan kitap ; Sinan Akyüz tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI yayınevinin 08.10.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Meyra isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Şeytan İncili + Kıyamet - Korku Gerilim 2 Kitap Takım Set pdf oku indir başlıklı makalemizde Şeytan İncili + Kıyamet - Korku Gerilim 2 Kitap Takım Set indir, Şeytan İncili + Kıyamet - Korku Gerilim 2 Kitap Takım Set oku ve Şeytan İncili + Kıyamet - Korku Gerilim 2 Kitap Takım Set pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Meyra pdf oku indir - Yandex indir