Sevmek Bu Kadar Güzelken pdf oku indir

Sevmek Bu Kadar Güzelken pdf oku indir

“Bir erkek karısına baktığı, karısı da kendine baktığı vakit Allah her ikisine rahmet nazarı ile bakar ve erkek karısının elini tuttuğu zaman her ikisinin günahları parmakları arasından dökülüp gider.”
                                                                                                                                -Hz. Muhammed (s.a.v)-

Sevmek bu kadar güzelken bu kızgınlık, bu nefret, bu kavgalar niye?
Sevmek bu kadar sevapken biz ne yapıyoruz böyle?
“Vedûd” olan seven ve çok sevilen Rabb’imiz, sevgiyi çok tatlı yaratmış. O hâlde Rabb’imizin hediyesi olan sevgi ve rahmeti kaybetmemek için yine Rabb’imizin ve Resul’ünün yol göstericiliğine ihtiyacımız var. İnsanı, Yaradan’ından daha iyi kim bilebilir ki?

Erkek ve kadının, birbiri hakkında bilmesi gerekenler…
Evlilik öncesi ve sonrasında eşlerin duydukları endişeler…
Mutlu bir aile yapısının kurulması ve bunun devam etmesi
için yapmanız gerekenleri bulabileceğiniz rehber kitap.
 

Sevmek Bu Kadar Güzelken isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Sema Maraşlı tarafından kaleme alınmıştır. PROFİL KİTAP yayınevinin 04.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Sevmek Bu Kadar Güzelken isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Çocukta Rezilyans Esneklik ve Toparlanabilme Becerisi pdf oku indir başlıklı makalemizde Çocukta Rezilyans Esneklik ve Toparlanabilme Becerisi indir, Çocukta Rezilyans Esneklik ve Toparlanabilme Becerisi oku ve Çocukta Rezilyans Esneklik ve Toparlanabilme Becerisi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevmek Bu Kadar Güzelken pdf oku indir - Yandex indir