Sonsuzluğun Sonu pdf oku indir

Sonsuzluğun Sonu pdf oku indir

“Sonsuzluğun Sonu” bir bilimkurgu dehasının kaleminden, her sayfasında heyecanlandıran, şaşırtıcı dönüşlerle okuyucunun nefesini kesen unutulmaz bir klasik. Zamana, Sonsuzluğa ve Gerçekliğine ilişkin sarsıcı bir arayış: Sonsuzluğun sınırlarında, zamanın kıyılarında bir aşk ve kurtuluş öyküsü.
Bilimkurgunun kurucusu sayılan Asimov aşılamamış kavrayışı ve kurgularıyla dünya edebiyatını ve bilimini büyülemeye devam ediyor. Sonsuzluğun Sonu, aşkın zamanlar aşan gücünün öyküsü.
 
“Asimov’un en etkili eseri. Bir bilimkurgu başyapıtı.” Locus

“Bu zaman yolculuğu öyküsü edebiyat çevrelerince Asimov’un en dahiyane eseri olarak kabul ediliyor.” Entertainment Weekly
“Modern bilimkurgunun en sarsıcı başarılarından birisi. ” The Times.
“Aşılamayacak kadar iyi fikirlerle dolu … inanılmaz.” Damon Knight
‘Hala yaşayan büyük bir hayal gücünün ürünü.” Daily Telegraph
“Sonsuzluğu dolaylı bir yoldan keşfettik. Önce Gerçekliklerin hesabını geliştirdik ve kendi Gerçekliğimizi test ettik. Çok küçük bir olasılığın sonucu olan bir Gerçeklikte yaşadığımızı bulunca hayrete düştük.”
“Ne yazık ki, Galakside yalnız değiliz. Başka gezegenleri olan yıldızlar var, biliyorsun. Hatta başka zekâlar. En azından bizim Galaksimizde insandan daha eski olan yok, ama insanoğlunun Dünya’da kaldığı 125.000 Yüzyıl boyunca daha genç zekâlar bizim düzeyimize geldiler, hatta bizi geçtiler. Yıldızlararası seyahati geliştirip, Galaksiyi sömürgeleştirdiler.”
 
 

Sonsuzluğun Sonu isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Isaac Asimov tarafından kaleme alınmıştır. MONOKL YAYINLARI yayınevinin 04.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Sonsuzluğun Sonu isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Sonsuzluğun Sonu pdf oku indir - Yandex indir