Başka Türlü Bi’şey pdf oku indir

Başka Türlü Bi’şey pdf oku indir

Yaratıcı yazarlık hocası, kurye, Starbucks baristaları, esas oğlanın en iyi arkadaşı, esas kızın oda arkadaşı ve bahçedeki sincabın ortak bir noktası var:
Hepsi Gabe ile Lea’nın birlikte olması gerektiğini düşünüyor.
 
Birlikte yaratıcı yazarlık dersi alan Lea ve Gabe aynı zevkleri paylaşır, aynı Çin yemeğini sipariş eder ve aynı mekânlarda takılırlar. Ne yazık ki Lea biraz kendi halinde, Gabe ise çekingendir ve ikisi de ilk adımı atabilecek gibi görünmemektedir. Fakat aralarında bir şeyler vardır ve onların dışında herkes bunun farkındadır. Yaratıcı yazarlık hocaları ikisini bir araya getirmeye çalışır, Starbucks’taki barista ilişkilerini dizi gibi izler, otobüs şoförü karısına onlardan bahseder, restorandaki garson onları hep aynı masaya oturtur. Hatta okulun bahçesindeki sincap bile iki gencin birlikte olması gerektiği kanısındadır. Peki, herkesin inandığı bu aşka Lea ile Gabe de inanacak mı?
 
 “Akıcı ve tatlı bir aşk hikâyesi arayanlar için birebir.”
VOYA 
 
“İki insan kavuşacaksa bu Gabe ile Lea olmalı… Aralarındaki çekim o kadar güçlü ki herkes bunu hissedebiliyor ve hikâyeleri de etraflarındaki bu kişiler sayesinde yazılıyor. Eğlenceli ve tatlı bir romantik komedi.” 
School Library Journal
 

Başka Türlü Bi’şey isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Sandy Hall tarafından kaleme alınmıştır. PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 10.11.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Başka Türlü Bi’şey isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Moby Dick pdf oku indir başlıklı makalemizde Moby Dick indir, Moby Dick oku ve Moby Dick pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Başka Türlü Bi’şey pdf oku indir - Yandex indir