Büyük Ayıcık Küçük Ayıcık Ve Ben pdf oku indir

Büyük Ayıcık Küçük Ayıcık Ve Ben pdf oku indir

Bir ayıcığa sahip olmak çok güzel. Ama bu küçük kızın iki tane ayıcığı var. Biri pamuk kadar yumuşacık. Diğeri ise bir dev kadar büyük ve güçlü. 
 
Büyük Ayıcık, Küçük Ayıcık ve Ben; küçük bir kız çocuğunun babasına olan bakış açısını sıcak ve nahif bir dille anlatıyor. Babasını da ayıcığı olarak gören küçük kız, büyük ayıcığı sayesinde nasıl güvenle dünyayı keşfedebildiğini anlatıyor. 
 
Babalarımızla olan güvenli ve korunaklı ilişkimize sıcak bir ışık tutan kitap, çizimleriyle de okuyanların içini ısıtıyor. İspanyolca çocuk edebiyatının önemli yazarlarında Margarita Del Mazo’nun yazdığı, “Öpücük Ne Renktir?” kitabının yazar/çizerinin resimlediği kitap baba-çocuk ilişkisine dair en güzel örneklerden biri. 
 

Büyük Ayıcık Küçük Ayıcık Ve Ben isimli 32 sayfadan oluşan kitap ; Margarita del Mazo tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 07.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Büyük Ayıcık Küçük Ayıcık Ve Ben isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Büyük Ayıcık Küçük Ayıcık Ve Ben pdf oku indir - Yandex indir