Çocukluk Aşkımsın pdf oku indir

Çocukluk Aşkımsın  pdf oku indir

1971-2020… Tam yarım asırlık tribün tarihi. Her biri ayrı bir macera olan yüzlerce maç, Galatasaray’a adanmış bir hayat…
İki, üç ve daha çok Galatasaraylı yaratmak için yaylım ateşine geçebileceğim son şarjör bu kitaptır.
Galatasaray; kayıtsız şartsız, okulsuz, seçimsiz kongresiz büyük Galatasaray taraftarınındır. Galatasaraylılık bize kimseden miras kalmadı, biz Galatasaraylılığı daha doğmamış Galatasaraylı bebeklerden borç aldık. Tribünlerde tepine tepine, deplasmanlarda dayak yiye yiye büyüttük, bugünlere taşıdık.
Şimdi özgürce, bağımsız bağırdığınız, marşlar söylediğiniz taraftarı olmakla övündüğünüz Galatasaraylılıkta bizim de karınca kararınca payımız var. Borcumuzu ancak bu şekilde ödeyebiliyoruz. Satsanız beş kuruş etmez, almaya kalksanız servet yetmez bir mirastır Galatasaraylılık.
Analarınızın ak sütü gibi helal olsun. Gelecek nesillere daha da büyüterek aktarmanızı gönülden dilerim…
 

Çocukluk Aşkımsın isimli 260 sayfadan oluşan kitap ; Nazmi Hasdemir tarafından kaleme alınmıştır. KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 11.08.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Çocukluk Aşkımsın isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kelimelerle Dünya Tarihi pdf oku indir başlıklı makalemizde Kelimelerle Dünya Tarihi indir, Kelimelerle Dünya Tarihi oku ve Kelimelerle Dünya Tarihi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocukluk Aşkımsın pdf oku indir - Yandex indir